۱۳۹۵/۱۰/۲۱
معاون استاندار:

حل مشکلات ساختمان های اداری از دغدغه های اساسی استان است

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری خراسان شمالی گفت: حل مشکلات ساختمان های اداری دستگاههای اجرایی از دغدغه های اساسی استان است.

به گزارش روابط عمومی استانداری؛ محمود دلپسند در کارگروه ساماندهی فضاها و ساختمان های اداری استان اظهار داشت: وجود برخی محدودیت ها و ممنوعیت های قانونی احد‌اث ساخ تمان اداری جدید در شرایط،فعلی امکان پذیر نیست.
دلپسند افزود: بررسی امکانات و همچنین احصاء نیازهای دستگاههای اجرایی در سطح استان می تواند نقشه و مسیر راه جهت حل مشکلات ساختمان های اداری موثر باشد.
وی ادامه داد: دستگاههای دارای منابع زیر ساختی همچون آب ، برق و گاز و ... نیاز به توسعه دارند و بنابراین جابجایی آن می تواند هزینه ها و اعتبارات زیادی را به دنبال داشته باشند.
وی تصریح کرد: احداث ساختمان اداری جدید در سطح استان نیازمند طی فرآیندهای قانونی است که باید از سوی دستگاه اجرایی مرتبط رعایت گردد.
دلپسند تاکید کرد: مطالعه ، جانمایی و احداث ادارات در یک مجتمع ساختمانی تنها پاسخگوی نیازهای شهرستان های کوچک است.
وی بیان داشت: تجمع دستگاههای اجرایی در یک منطقه موجب ایجاد مشکلات در حوزه امنیت و ترافیک شهری است.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری خبر داد: بر اساس شرایط استان و تشریح نیازهای استان در خصوص تامین ساختمان های اداری به هیئت دولت ردیف اعتباری خوبی در ب نامه شسم توسعه در این حوزه برای استان در نظر گرفته شده است‌.
محمود دلپسند افزود : نحوه ی اجرایی و عملیاتی شدن مصوبات جلسات کارگروه از سوی دستگاههای اجرایی باید با تشکیل کمیته ی نظارت ارزیابی شود و گزارشی از آن در جلسات آینده ارائه گردد.


منبع : روابط عمومی استانداری خراسان شمالی
تعداد بازدیدها : ۹۴۹
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

اخبار استانداری
        
اخبار برگزیده