۱۳۹۵/۱۰/۲۲
استاندار خراسان شمالی:

آیت الله هاشمی رفسنجانی محور وحدت و نماد اعتدال بود

استاندار خراسان شمالی گفت:آیت الله هاشمی رفسنجانی محور وحدت و نماد اعتدال بود

به گزارش روابط عمومی استانداری خراسان شمالی محمد رضا صالحی درمصاحبه با خبرنگار صدا وسیمادر ابتدای مراسم گرامیداشت رحلت آیت الله هاشمی رفسنجانی رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام که دقایقی پیش در مسجد انقلاب بجنورد آغاز شده است، گفت: حضور گسترده اقشار مختلف مردم در این مراسم نشانه قدرشناسی آنان نسبت به آیت الله هاشمی و خدمات ایشان به کشور و نظام اسلامی است.
وی با یادآوری قریب 60 سال مجاهدت آیت الله هاشمی در راه انقلاب و نظام اسلامی و خدمت به ملت، به ابراز احساسات گسترده مردم و مسئولان در پی ارتحال  اشاره و تصریح کرد: چه خوب است که همه ما قدر افراد را زمانی که هنوز در قید حیات هستند، بدانیم و ارج بنهیم.
صالحی ضمن یادآوری بخشی از مسئولیت های کلیدی که آیت الله هاشمی از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون عهده دار بودند، ابراز امیدواری کرد که همه مردم و مسئولان راه و روش آیت الله هاشمی را در تمام مراحل آتی حرکت انقلاب و نظام اسلامی استمرار بخشند.
مراسم یادبود و گرامیداشت ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی یار دیرین امام و رهبری و رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام، از صبح امروز در مسجد انقلاب بجنورد با حضور گسترده مردم و مسئولان کشوری و استانی آغاز شده است.
 

 

منبع : روابط عمومی استانداری خراسان شمالی
تعداد بازدیدها : ۱۰۲۳
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

اخبار استانداری
        
اخبار برگزیده