گواهی عدم سوء پیشینه برای داوطلبان شورای اسلامی شهر و روستا الزامی است
فرماندار مانه و سملقان :
گواهی عدم سوء پیشینه برای داوطلبان شورای اسلامی شهر و روستا الزامی است
فرماندار مانه و سملقان بیان کرد : طبق اطلاعیه شماره ۴ ستاد انتخابات کشور ارائه گواهی عدم سوء پیشینه برای داوطلبان شرکت در انتخابات شوراهای اسلامی ضروری است .


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان مانه وسملقان: محمودرضا معموری فرماندار شهرستان مانه و سملقان با اشاره به فرآیند انتخابات شوراهای اسلامی شهرها و روستاها گفت: برای شرکت در انتخابات شوراهای اسلامی، ارائه گواهی عدم سوء پیشینه که از تاریخ صدور آن بیش از سه ماه تا زمان ثبت نام نگذشته باشد، توسط داوطلبان انتخابات شوراها الزامی است.
معموری در ادامه تاکید کرد:  براساس تبصره ۳ ماده ۳۰ قانون انتخابات شورای اسلامی داوطلبان هنگام ثبت نام باید حتما گواهی عدم سوپیشینه داشته باشند که از تاریخ صدور آن نباید بیش از سه ماه گذشته باشد.
فرماندار مانه و سملقان در ادامه بیان کرد: به جهت تسریع در دریافت گواهی عدم سوءپیشینه، افرادی که در نظر دارند خود را برای انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی در شهرها و روستاها داوطلب نمایند از هم اکنون جهت دریافت گواهی مذکور اقدام کنند.
لذا دواطلبان شورای اسلامی شهرها از تاریخ 20/09/99 و داوطلبان شوراهای اسلامی روستاها و تیره های عشایری از تاریخ 16/10/99 می توانند با مراجعه به دفاتر خدمات قضائی یا دفاتر پلیس 10+ یا سامانه جامع خدمات الکترونیک قضایی(WWW.ADLIRAN.IR ) نسبت به دریافت گواهی عدم سوء پیشینه  اقدام و هنگام ثبت نام ارائه نمایند.
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۰/۲۷
منبع فرمانداری مانه و سملقان
تعداد بازدید : ۹۴

. پرتال و مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
Link group not found.

استانداری خراسان شمالی در فضای مجازی