۱۳۹۵/۱۰/۱۴
فرماندار مانه و سملقان عنوان کرد:

اطلاع رسانی عملکرد دولت مدنظر همه قرار گیرد

فرماندار شهرستان مانه و سملقان صبح امروز در ششمین جلسه شورای اداری شهرستان با حضور مدیران کل استانی و مدیران شهرستان برگزار شد خطاب به مدیران دستگاه اجرایی شهرستان گفت:اطلاع رسانی عملکرد ادارات و صداقت در بیان برای ارباب رجوع مدنظر همه قرار بگیرد.به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان مانه و سملقان : غلامرضا عوض زاده فرماندار شهرستان نیز در ادامه این جلسه افزود: این شهرستان به عنوان قطب کشاورزی استان خراسان شمالی مطرح است که از لحاظ اقتصاد مقاومتی نقش به سزایی دارد.

عوض زاده افزود: مانه وسملقان به عنوان شهرستان پایلوت در بخش اقتصاد مقاومتی معرفی شده است.

 
وی اظهارکرد: مدیران دستگاه های اجرایی نباید به صورت انفرادی حرکت کنند و باید کار تیمی را مدنظر بگیرند تا بتوانند مشکلات را برطرف کنند.

نماینده عالی دولت در شهرستان تصریح کرد: شهرستان مانه وسملقان از لحاظ نخبه های کشاورزی و دانش اموزی در استان مطرح می باشد که این نشانه موفقیت و تلاش مضاعف مردم است.

وی با اشاره به پخش اخبار نادرست در رابطه با برگشت اعتبار ورزشی این شهرستان در فضای مجازی تاکید کرد : به هیچ عنوان هیچ اعتباری از این شهرستان برگشت داده نشده است و ما برای بهره برداری استخر آشخانه از اعتبارات شهرستان های دیگر استفاده کرده ایم.

وی همچنین از افتتاح استخر آشخانه تا پایان ماه خبر داد و افزود : در حال حاضر دستگاه های هواکش در این استخر در حال نصب است.


وی با اشاره به اینکه در بخش تجهیزات کشاورزی در 3 سال گذشته مبلغ 15میلیارد تومان هزینه شده است افزود: در بخش ابیاری تحت فشار نیز مبلغ 600 میلیون تومان تاکنون در شهرستان هزینه شده است.

فرماندار شهرستان خاطرنشان کرد: بهکده رضوی به عنوان شاخص در استان در بخش تولیدات مطرح شده است و به عنوان پایلوت در بخش اقتصاد مقاومتی مطرح شده است.

وی بیان کرد:با وجود مشکلات بودجه ای در دولت، خوشبختانه توانسته ایم بر مشکلات غلبه کنیم.

عوض زاده با اشاره با استراتژی هوشمندانه وزارت نفت گفت: این استراتژی و مقاومت باعث شد ایران جایگاه اصلی خود دست پیدا کند.

وی با اشاره به پایان سال دولت از مدیران دستگاههای اجرایی خواست تا پروژهای نیمه تمام را اتمام و پیگیر ان باشند.

وی ادامه داد: در طول ۳ سال گذشته 30 پزشک در این شهرستان مستقر شده اند که این امر هم از جمله اقدامات موثر دولت تدبیر و امید است.

وی افزود: گاز رسانی به طول 832کیلومتر با اعتبار 42میلیارد تومان و ساخت 30مدرسه با 184کلاس درس و اجرای طرح هادی 28روستا از جمله اقدامات صورت گرفته می باشد.

 
مدیر کل سیاسی استانداری خراسان شمالی هم در این جلسه با اشاره به پدیده گورخواب ها در یکی از شهرهای کشور گفت: پدیده گورخواب یک شبه بوجود نیامده است که بخواهیم گردن دولت یا دستگاه دیگری بیندازیم.اگر ما بررسی و تحلیل درست می کردیم واقعا نیاز به تخریب دولت و قوه مجریه نبود.

خیرالله ترخانی پدیده گورخواب های پخش شده در فضای مجازی را معتادان متجاهر دانست و اظهار کرد: اگر نیروی انتظامی و شهرداری هم گرمخانه ای در اختیار آنها می گذاشت آنها حتی حاضر به سکنی گزیدن در این گرمخانه را به علت اعتیاد شدید را نداشتند.ص1

مدیرکل سیاسی استانداری هم در این جلسه بیان کرد: فضای مجازی موجب سوء استفاده دشمنان می شود و این فضا همان فضای حقیقی است که هر کسی اخبار ناصحیحی در آن انتشار کند مسئولیتش با خودش است.


وی تیم اطلاع رسانی دستگاه های اجرایی را ضعیف دانست و اضافه کرد: دستگاه های اجرایی نسبت به ارایه عملکرد خود کوشا باشند و روابط عمومی های خود را جهت انعکاس عملکرد خود تقویت کنند.

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان شمالی نیز در این جلسه با بیان این که 4 مرکز استعدادیابی ورزشی از ۸ تا ۱۰ بهمن در استان به منظور استعدادیابی ورزش جوانان دایر می شود، گفت: در این مراکز استعداد ورزشکاران  رشته های جودو، دو و میدانی، هاکی و کبدی کشف می شود.

منعمی اولین دغدغه ورزش و جوانان استان را تاخیر در بهره برداری استادیوم ۱۵ هزار نفری ۱۹ مهر بجنورد دانست و از بهره برداری این پروژه تا پایان سال جاری خبرداد و افزود: عملیات اجرایی این پروژه از سال ۸۴ آغاز شده ولی هنوز به بهره برداری نرسیده است.

وی همچنین از نصب تجهیزات ۴ میلیارد ریالی برای پایگاه قهرمانی استان خبر داد و بیان کرد: ۶ پایگاه قهرمانی در کشور وجود دارد که ۳ پایگاه قهرمانی متعلق به خراسان شمالی است.

وی جودوی خراسان شمالی را گنجینه طلا عنوان کرد و افزود: اگر در چند سال آتی جودوکاری در المپیک شرکت کند بی شک از خطه خراسان شمالی خواهد بود.

منعمی با بیان این که در حال حاضر ۱۹ مکان ورزشی در مانه و سملقان در حال بهره برداری است، ادامه داد: در این شهرستان ۲۳ هیئت ورزشی در حال فعالیت است


گفتنی است در این جلسه مهدی قلیزاده به عنوان بخشدار بخش مرکزی و رسول قلیزاده به عنوان بخشدار بخش سملقان نیز معرفی و از زحمات بخشداران سابق قدردانی شد . 

جهت مشاهده تصاویر به ادامه مطلب مراجعه نمایید.


منبع : فرمانداری مانه و سملقان
تعداد بازدیدها : ۱۳۷
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

اخبار استانداری
        
اخبار برگزیده