۱۳۹۵/۱۲/۱۸
با حضور نماینده مردم شهرستان های بحنورد، مانه و سملقان ، راز و جرگلان ، گرمه و جاجرم:

آخرین جلسه شورای اداری شهرستان در سال ۹۵ برگزار شد

صبح امروز آخرین جلسه شورای اداری شهرستان مانه و سملقان در سال ۱۳۹۵ با حضور نماینده مردم شهرستان های بحنورد، مانه و سملقان ، راز و جرگلان ، گرمه و جاجرم ، فرماندار شهرستان مانه و سملقان و مدیرکل آب و فاضلاب روستایی خراسان شمالی در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان مانه و سملقان:  قربانی نماینده مردم 5 شهرستان استان در مجلس شورای اسلامی در این جلسه با بیان این که دهه نود بحران بیکاری فارغ التحصیلان دانشگاه ها در کشور است به طوری که میزان بیکاران تحصیل کرده شهری بیشتر از افراد روستایی است  گفت: حدود ۵ میلیون و ۶۰۰ هزار نفر لیسانس و بالاتر در کشور وجود دارد که اگر دولت ۲ میلیون نفر از آنها را هم استخدام کند باز ۳ میلیون نفر بیکار هستند بنابراین دولت باید زمینه را برای بخش خصوصی و سرمایه گذاری خارجی فراهم کند تا از این رکود و بیکاری سربلند بیرون آییم.

غلامرضا عوض زاده فرماندار مانه و سملقان هم در این جلسه افزود:برای ارائه خدمات مطلوب تر به مسافران نوروزی باید تمامی ظرفیت های اجرایی و اداری شهرستان مانه و سملقان به کار گرفته شود و شهرداران و دهیاران آمادگی مهیا کردن فضای محیطی و اماکن اقامتی و رفاهی برای ایام نوروز را داشته باشند.

وی با تاکید بر تامین مایحتاج ضروری مردم در ایام تعطیلات توسط برخی دستگاه ها ابراز کرد: در ایام نوروز بخشی از بیمه های شهرستان به صورت شبانه روزی در حال ارائه خدمات به همشهریان باشند.


گفتنی است در پایان جلسه تعدادی از مسئولین استانی و شهرستان گزارشی از عملکرد خود در حوزه شهرستان مانه و سملقان را ارائه نمودند.جهت مشاهده تصاویر جلسه شورای اداری به ادامه مطلب مراجعه نمایید.


منبع : فرمانداری مانه و سملقان
تعداد بازدیدها : ۸۷
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

اخبار استانداری
        
اخبار برگزیده